Photo Rating Website
Index ati x800 atomuwki at tabari ati rage xl
zatrzaski kulkowe

aaaablack-suitaaaa

Temat: nawaliła skrzynia biegow
wrzucam bieg za pomoca widełek pod samochodem biegi wchodza tzn 1,2 ale w momencie ruszania one wyskakuja A jak wchodzą to czujesz że siedzą pewnie czy wystarczy widełki trochę ruszyć i z powrotem wracają na luz? Jak bieg wchodzi prawidłowo do końca, to czuć jak działają zatrzaski kulkowe i trzeba trochę siły przyłożyć żeby z powrotem włączyć luz. Jak nie siedzą pewnie to chyba trzeba zdjąć dekiel i obejrzeć wodziki i zatrzaski. Po zdjęciu dekla możesz wrzucać biegi bezpośrednio trybami i spróbować ruszać żeby zobaczyć czy też wyskakują. Ale do tego trzeba zabezpieczyć tryb wstecznego żeby się nie włączył wkładając z powrotem dekiel z samym wodzikiem wstecznego.
Źródło: syrena.nekla.pl/forum/viewtopic.php?t=8874Temat: biegi w syrenie
...biegi 4 w tym miejscu rozłącz połączenie, z zewnętrznym mechanizmem biegów i sprawdź jak działa przełączanie w tym miejscu na różowo masz zaznaczone w jakim położeniu będzie poszczególny bieg. Jak i tutaj będą kłopoty z przełączaniem, to wykręć ten mechanizm, foto zaznaczone 1 ( przedtem spuść olej) w ten sposób zaoszczędzisz wyciąganie całego silnika I SPRAWDŹ JAK TEN ELEMĘT FUNKCJONUJE ( tam są zatrzaski kulkowe itd.
Źródło: syrena.nekla.pl/forum/viewtopic.php?t=6896


Temat: Szyberdach sie zawiesił :((((
...podsufitki się nie obejdzie. Dopiero wtedy będzie widać co to za feler. Tym bardziej, że zdjęcie podsufitki to żadna sztuka. Mocowana jest z przodu na plastykowe zatrzaski, więc ciągniesz ją w dół i odjeżdżasz skrzydłem bo podsufitka wychodzi do góry. Tylko jak zblokowało Ci szyber to masz pecha. trzeba będzie podsufitkę trochę pogiac wyciągając ją do dołu. Nie zapomnij wypiąć drugiej jej części( po obydwu stronach z przodu będą zatrzaski kulkowe).
Źródło: w201w124.bytom.eu.org/forum/viewtopic.php?t=616


Temat: PeCetowcy górą? :-)
(w każdym bądź razie płyt nie rysował ;) ), Pewnie dlatego Watsonie, że PSX miało inny rodzaj napędu: nie miało tacki i luźno leżącej płyty, tylko na zatrzaski kulkowe jak w laptopach? :) Ten post był edytowany przez ziCk_lodz dnia: 26 Lipiec 2010 - 01:26
Źródło: forum.pclab.pl/index.php?showtopic=607207


Temat: Polskie Normy
Polskie Normy Część 1. Zawartość : BN-80/1696-06 - Formy do tworzyw sztucznych. Zatrzaski kulkowe. BN-1710.02 - Koła gniazdowe do łańcuchów ogniwowych górniczych. Zarysy gniazd. BN-4422-02 - Oprzyrządowanie. Tulejki do zatrzasków walcowych. BN-4422-03 - Oprzyrządowanie. Zatrzaski walcowe odciągane sprężynowe. BN-4423-14 - Oprzyrządowanie. Rękojeści krzyżowe i gwiazdowe. BN-4423-30 - Oprzyrządowanie. Ustalacze pryzmowe. BN-4423-31 - Oprzyrządowanie. tulejki wiertarskie i...
Źródło: kwp.fora.pl/a/a,27.htmlblack-suit

Designed By Royalty-Free.Org